لگن – دستشویی خاطره سینما بازیگر برنامه

لگن – دستشویی: خاطره سینما بازیگر برنامه سینمای خندوانه بازیگری سینمایی کارگردان رامبد جوان خسرو شکیبایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات توپ در زمین خوش‌تیپ‌ها

شاید قبلا دیدن ظاهر تازه فوتبالیست های مطرح صرفا به دربی بزرگ پایتخت محدود می شد که بازیکنان استقلال و پرسپولیس جهت این یک مسابقه خاص با ظاهر جدیدی در میدان حاض

توپ در زمین خوش‌تیپ‌ها

توپ در زمین خوش ظاهر ها

عبارات مهم : ایران

گزارشی راجع به پوشش عجیب بعضی فوتبالیست ها که سوژه افکار عمومی می شود

شاید قبلا دیدن ظاهر تازه فوتبالیست های مطرح صرفا به دربی بزرگ پایتخت محدود می شد که بازیکنان استقلال و پرسپولیس جهت این یک مسابقه خاص با ظاهر جدیدی در میدان حاضر می شدند. در سال های اخیر ولی با توجه به گستردگی اینترنت حتی تصویر های شخصی بازیکنان خارج از میادین فوتبال نیز بازخوردهای زیادی در میان علاقه مندان دارد. این که بازیکنان مطرح و بعضا ملی پوش باید با چه ظاهر و ظاهری در محافل ورزشی و غیرورزشی ظاهر شوند، با توجه به قوانین و فرهنگ کشور عزیزمان ایران دارای محدودیت های خاصی است ولی بعضی از بازیکنان پایشان را فراتر از این مرزها می گذارند؛ تا جایی که حتی برایشان محرومیت هم در پی داشته است.

اصرار سوشا به ظاهر های عجیب

توپ در زمین خوش‌تیپ‌ها

سوشا مکانی که ٢ سال قبل با محرومیت ٦ماهه ای مواجه و مجبور شد مدتی را خارج از کشور عزیزمان ایران به فوتبالش ادامه دهد، در بازگشت به کشور عزیزمان ایران بار دیگر به مسیر قبلی اش ادامه می دهد. با وجود ویدیوها و تصاویری که جهت دروازه بان سابق پرسپولیس دردسر ایجاد کرد و حتی پای او را به زندان کشاند، در حکم محرومیتش از سوی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال، پوشیدن شلوار باب اسفنجی علت محرومیت عنوان شده است بود. با این حال سوشا اصلا در این مدت حتی تلاش نکرد که به خاطر جلوگیری از محرومیت دوباره در پوشیدن لباس های قبلی اش تجدیدنظر کند.

در ماه های اخیر بار دیگر شاهد بودیم که در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … ظاهر های جدیدی از سوشا مکانی رونمایی می شود که جهت علاقه مندان به فوتبال و رسانه ها بیش از حد عجیب به نظر می آید. به نظر می رسد این دروازه بان روی این واکنش‌ها خودش اصرار دارد و بارها در مصاحبه هایش نیز به این مسأله اذعان کرده است.

شاید قبلا دیدن ظاهر تازه فوتبالیست های مطرح صرفا به دربی بزرگ پایتخت محدود می شد که بازیکنان استقلال و پرسپولیس جهت این یک مسابقه خاص با ظاهر جدیدی در میدان حاض

طارمی، پدیده جدید

اگر از چند سال قبل که مهدی طارمی از بوشهر به پایتخت کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس سفر کرد تا الان که در الغرافه قطر بازی می کند، تصویر های این بازیکن را مرور کنید، حتما به تفاوت های زیادی پی می برید. سیر عوض کردن ظاهر و ظاهر آقای گل ٢ فصل اخیر فوتبال کشور عزیزمان ایران بسیار سریع بوده؛ اگرچه از نظر خیلی از طرفدارانش هم عجیب است.

پوشیدن شلوار کوتاه از سوی طارمی حتی در مراسم های رسمی انتقاداتی را از سوی اهالی فوتبال در پی داشته است ولی در هفته های اخیر با دیدن ظاهر او در قطر سیل انتقادات به سمت این مهاجم ملی پوش جاری شد. هنگامی که در مراسم معارفه ٢ بازیکن تازه الغرافه ظاهر وسلی اسنایدر، ستاره هلندی را با مهدی طارمی مقایسه می کردیم، به تفاوت های یک فوتبالیست مطرح ایرانی با یک ستاره بزرگ در دنیا فوتبال پی بردیم. اتفاق عجیب تر زمانی بود که طارمی همین چند روز قبل تصویری از طارمی در مراسم ازدواج یکی از همبازیانش در الغرافه منتشر شد. ظاهر مهاجم ملی پوش فوتبال کشور عزیزمان ایران اصلا شبیه سایر افراد حاضر در این مراسم نبود و همین مسأله بار دیگر انتقاداتی را از طارمی در پی داشت.

فراز کمالوند و کت های عجیب

توپ در زمین خوش‌تیپ‌ها

با این که زیاد در چند سال اخیر فوتبالیست ها با ظاهر های عجیب و غریب خود باعث تعجب فوتبال دوستان شدند، امسال یک مربی هم به خاطر ظاهری که در چند بازی داشت، سوژه رسانه ها شود. فراز کمالوند و کت او در چند بازی لیگ برتر با تصویر العمل هایی همراه بود؛ اگرچه سرمربی نفت آبادان هم مثل شاگرد فعلی اش (سوشا مکانی) بار رد انتقادات اعلام کرده، هیچ عیب و ایرادی در ظاهر خودش نمی بیند.

سوابقی از ظاهر های دردسرساز

چند سالی است که با توجه به همه گیرشدن اینترنت در کشور عزیزمان ایران بازیکنان فوتبال هم مثل دیگر سلبریتی ها زیر ذره بین مردم هستند و رسانه ها نیز آنها را رصد می کنند. بارها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … خود بازیکنان بودند که تصاویری از خود منتشر کردند، با علم به این که می دانستند برایشان دردسرساز می شود.

شاید قبلا دیدن ظاهر تازه فوتبالیست های مطرح صرفا به دربی بزرگ پایتخت محدود می شد که بازیکنان استقلال و پرسپولیس جهت این یک مسابقه خاص با ظاهر جدیدی در میدان حاض

نگاهی به تصویر های دسته جمعی بازیکنان پرسپولیس در چند سال اخیر نشان می دهد که خیلی از بازیکنان این تیم به شلوارهای کوتاه علاقه دارند. حتی در چند روز گذشته تصویری که محسن مسلمان از مدل موی خود منتشر کرده بود، با حاشیه هایی همراه شد. اگر بخواهیم به استقلال هم برسیم؛ باید به مهدی قائدی اشاره کنیم که حضور او با دمپایی در تمرین آبی پوشان بعد از اخراج موقت از سوی شفر سوژه شد. در میان بازیکنان قدیمی و شهرستانی همچنین تصاویری به چشم خورده ولی به علت این که سرخابی ها همواره نگاه های بیشتری را به دنبال خود می بینند، بیش از بقیه زیر ذره بین هستند.

با خارجی ها قابل مقایسه هستیم؟

توپ در زمین خوش‌تیپ‌ها

اگر بخواهیم نمونه های خارجی را جهت ظاهر های عجیب و غریب فوتبالیست ها نام ببریم، آن قدر این اتفاق افتاده که در این مطلب نمی گنجد. حتی ستاره های بزرگ فوتبال دنیا که بدون شک خیلی زیاد از ستاره های فوتبال کشور عزیزمان ایران زیر ذره بین رسانه ها و مردم هستند، با ظاهر های نه چندان معمولی در محافل متفاوت دیده شده است اند. حتی این که ستاره های فوتبال در مراسم های متفاوت ازجمله گزینش برترین های فوتبال دنیا چه لباسی را برتن می کنند، یکی از نکات جالب جهت رسانه ها و علاقه مندان در سراسر دنیا هست. به هرحال با توجه به فرهنگی که در داخل کشورمان داریم، شاید نتوانیم خیلی آزادبودن پوشش در میان فوتبالیست های خارجی را با بازیکنان داخلی مقایسه کنیم.

شاید اگر رونالدو و مسی با شلوار کوتاه در یک مراسم یا تمرین دیده شوند، مجبور به پاسخگویی به رسانه ها باشند ولی حداقل می دانند محرومیتی برایشان در کار نیست. البته این که ظاهر ستاره های فوتبال مثل خیلی از افراد مشهور دیگر هر لحظه جهت رسانه ها و طرفداران مهم بوده، فقط مختص به کشور عزیزمان ایران نیست و شاید بزرگترین بازیکنان دنیا هم بارها مجبور شده است اند در پاسخ به پرسش های این چنینی رسانه ها پاسخ بدهند. نیمار، ستاره برزیلی یکی از ستاره هایی است که بارها به خاطر ظاهر های عجیب خود حتی مورد انتقاد هم قرار گرفته ولی همچنان به واکنش‌ها خود ادامه می دهد. آیا می توان نیمار را با سوشا مکانی و مهدی طارمی مقایسه کرد؟

شهروند

واژه های کلیدی: ایران | ستاره | ایرانی | فوتبال | رسانه ها | مراسم ها | بازیکنان | فوتبالیست | مهدی طارمی | فوتبالیست ها | مراسم ازدواج

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs