لگن – دستشویی خاطره سینما بازیگر برنامه

لگن – دستشویی: خاطره سینما بازیگر برنامه سینمای خندوانه بازیگری سینمایی کارگردان رامبد جوان خسرو شکیبایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات وظیفه‌ام گلزنی است/ می‌خواهم در عالی ترین فرم به جام‌جهانی برسم ، قوچان‌نژاد

مهاجم ایرانی هیرنفین از انگیزه بالای خود جهت حضور در جام جهانی روسیه و درخشش دوباره با تیمش سخن گفت. 

وظیفه‌ام گلزنی است/ می‌خواهم در عالی ترین فرم به جام‌جهانی برسم ، قوچان‌نژاد

قوچان نژاد: وظیفه ام گلزنی است/ می خواهم در عالی ترین فرم به جام جهانی برسم

عبارات مهم : ایران

مهاجم ایرانی هیرنفین از انگیزه بالای خود جهت حضور در جام جهانی روسیه و درخشش دوباره با تیمش سخن گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف هلند، رضا قوچان نژاد، مهاجم هیرنفین فصل گذشته عملکرد خوبی در تیمش داشت و حتی جهت آقای گلی هم جنگید ولی به این مهم نرسید. با این حال گل های قوچان نژاد باعث شد که او یکی از خریدهای موفق لیگ هلند باشد.

وظیفه‌ام گلزنی است/ می‌خواهم در عالی ترین فرم به جام‌جهانی برسم ، قوچان‌نژاد

قوچان نژاد جهت بازی با کره جنوبی به تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران دعوت شده است است و باید هفته دیگر به سئول برود و برابر تیم ملی کره جنوبی بازی کند. او راجع به این موضوع، گفت : من به این سفرهای طولانی عادت کرده ام. پارسال همراه با تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در کشورهای مالزی، چین و پاپوآ گینه سفر کردیم و بعد از آن هم به بالکان رفتیم و سفرهای طولانی نیز داشتیم که این سفرها به فوتبالم آسیبی وارد نکرد و به آن عادت کرده ام. البته واقعا خسته کننده است ولی لذتی که از بازی کردن با تیم ملی می گیرید تمام این خستگی ها را از بین می برد.

مهاجم ایرانی راجع به حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، گفت : می خواهم در مدت باقی مانده تا جام جهانی تا جایی که ممکن است بازی کنم. آمادگی خودم را حفظ کنم تا در عالی ترین فرم ممکن به جام جهانی برسم. امسال اهداف بزرگی را با هیرنفین در سر دارم. هواداران انتظارات زیادی ما دارند و من می خواهم در این مدت خودم را نشان دهم و جایگاه ثابتی در تیم ملی داشته باشم.

مهاجم ایرانی هیرنفین از انگیزه بالای خود جهت حضور در جام جهانی روسیه و درخشش دوباره با تیمش سخن گفت. 

رضا قوچان نژاد راجع به آخرین شرایط خود هم گفت : خوشبختانه از شرایط خوبی برخوردارم. در جایی بازی می کنم که دوست دارم. اعتماد خوبی بین کادر فنی و اعضای تیم وجود دارد. من می دانم که وظیفه مهم ام گلزنی هست. فقط هم با همکاری هم تیمی هایم به این مهم دست پیدا می کنم. در گذشته تجارب مشکل از بازی کردن در لیگ های خارج از هلند داشتم و این به من کمک کرد که بازیکن بهتری شوم.

گوچی در پاسخ به این پرسش که در چارلتون و الوکره دوران ضعیفی داشته هست، گفت : اگر از نظر آماری در نظر بگیرید بله! حرف شما درست است ولی من در چارلتون در پست مهاجم بازی نمی کردم و در کنار مهاجم بودم و با این حال، چهار گل به ثمر رساندم که آمار زیادی نیست. مربی در خیلی از بازی ها از من در پست وینگر بازی می داد. در تیمی بازی می کردم که جهت سقوط نکردن به دسته پایین تر می جنگید و همین باعث شد که نتوانم چندان مثمرثمر باشم.

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در آخر صحبت های خود، گفت : ماه آینده ۳۰ ساله می شوم. فکر می کنم که در این مدت تجربیات زیادی به دست آورده ام و فوتبالیست بهتری شده است ام. برابر ۱۰۰ هزار تماشاگر بازی کردم و دیگر استرسی نمی شوم و فکر می کنم که به بلوغ خوبی دست یافتم. خیلی راحت و آرام فقط به فوتبال خودم فکر می کنم تا بتوانم موثر باشم و وظیفه ام را که گلزنی است در تیم باشگاهی و ملی ام انجام دهم تا بتوانم هواداران را خوشحال کنم.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | مهاجم تیم | فوتبالیست | جام جهانی | قوچان نژاد | رضا قوچان نژاد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs