لگن – دستشویی خاطره سینما بازیگر برنامه

لگن – دستشویی: خاطره سینما بازیگر برنامه سینمای خندوانه بازیگری سینمایی کارگردان رامبد جوان خسرو شکیبایی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ۸ بازیکن در آستانه محرومیت! , وحشت در اردوی استقلال

به گزارش ایلنا، بازیکنان استقلال اگر در گلزنی ناکام بوده اند و نمایش بسیار ضعیفی از خود داشته اند یا بردهای کمی را به ثبت رسانده اند ولی در گرفتن کارت زرد بسیار

۸ بازیکن در آستانه محرومیت! , وحشت در اردوی استقلال

وحشت در اردوی استقلال؛ ۸ بازیکن در آستانه محرومیت!

عبارات مهم : بازیکن

۸ بازیکن استقلال در خطر سه اخطاره شدن هستند.

به گزارش ایلنا، بازیکنان استقلال اگر در گلزنی ناکام بوده اند و نمایش بسیار ضعیفی از خود داشته اند یا بردهای کمی را به ثبت رسانده اند ولی در گرفتن کارت زرد بسیار فعال بوده اند.

۸ بازیکن در آستانه محرومیت! , وحشت در اردوی استقلال

وضعیتی که نشان می دهد آبی ها یکی از پرخطاترین تیم های لیگ محسوب می شوند. این شرایط باعث شده است تا 8 بازیکن استقلال در آستانه محرومیت قرار بگیرند. استقلال بعد از بازی با پیکان که پنج شنبه هفته جاری در ورزشگاه آزادی برگزار می شود باید برابر سپاهان قرار بگیرد. دیداری که بسیار مهم هست. دیداری سنتی که پیروزی در آن می تواند حالات معنوی و روانی مثبتی در استقلال ایجاد کند ولی جهت این بازی ممکن است بازیکنانی همچون؛ حسین حسینی، داریوش شجاعیان، روزبه چشمی، میلاد زکی پور، حسن بیت سعید، سرور جباروف، فرشید اسماعیلی و لئوناردو پادوانی حضور نداشته باشند و این بازی مهم را از دست بدهند. موضوعی که قطعا در بازی با پیکان هم تاثیرگذارخواهد بود و دست و پای این بازیکنان را جهت انجام یک بازی راحت خواهد بست. در میان این هشت نفر بازیکنانی همچون چشمی و اسماعیلی هم دیده می شوند که جزو مردان کلیدی استقلال محسوب می شوند.

حسین حسینی هم است ولی شاید محرومیت او چندان ضرری جهت استقلال نداشته باشد چون روی نیمکت مهدی رحمتی هم هست. دروازه بانی که جهت بازگشت به قفس توری استقلال روزها را شماره می کند. شاید محرومیت حسینی در نهایت باعث بازگشت رحمتی به دروازه استقلال شود.

به گزارش ایلنا، بازیکنان استقلال اگر در گلزنی ناکام بوده اند و نمایش بسیار ضعیفی از خود داشته اند یا بردهای کمی را به ثبت رسانده اند ولی در گرفتن کارت زرد بسیار

واژه های کلیدی: بازیکن | استقلال | بازیکنان | مهدی رحمتی | اردوی استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs